16-stronicowy magazyn, w którym znajdziesz najświeższe wytyczne Inspekcji Transportu Drogowego, zgodnie z którymi inspektorzy przeprowadzają kontrole!

A oprócz tego dziesiątki porad doświadczonych prawników, które ułatwiają

stosowanie w praktyce przepisów o czasie pracy kierowców.

Dowiedz się więcej »

Magazyn pełen przykładów rozpisanych krok po kroku.

Dzięki temu wszystkie normy czasu pracy kierowców dostajesz widoczne jak na dłoni, proste i gotowe do zastosowania w praktyce.

Zostało jeszcze

egzemplarzy do rozdania

Ta oferta jest ważna tylko do

Jesteś właścicielem firmy transportowej? Kierownikiem działu transportu?

Kadrową w firmie zatrudniającej kierowców? A może kierowcą?

Jeśli tak, w naszym magazynie znajdziesz porady przygotowane specjalnie po to,

żeby ułatwić Ci pracę.

Jak inspektor ITD sprawdza wiarygodność okazywanych mu dokumentów

Co w dokumentacji zwróci uwagę inspektora i spowoduje, że dalsza kontrola będzie dużo bardziej drobiazgowa

Jakie dodatkowe wytyczne, niezapisane w przepisach, obowiązują kierowców

Jak inspektor ITD nalicza wysokość kar

Jak się wyratować z awaryjnych sytuacji, czyli co zrobić, gdy wszystko poszło nie tak

Jak planować kursy, żeby było to najbardziej opłacalne

Jak unikać groźnych pułapek, czyhających w przepisach

Omawiamy tylko najważniejsze tematy:

JAK ROZLICZAĆ CZAS PRACY KIEROWCY?

Normy czasu jazdy kierowców to istne pole minowe. Kierowca musi nie tylko przestrzegać limitów określonych w przepisach, ale też wiedzieć, jak inspektorzy interpretują te przepisy. Jeśli kierowca źle obsługuje tachograf, będzie płacił wysokie kary, choćby nie wiem jak dobrze przestrzegał wszystkich norm. Wystarczy znać kilkanaście dobrych trików, żeby poradzić sobie w 90% sytuacji - znajdziesz je w naszym magazynie. Dodatkowo zamieszczamy przystępne wytłumaczenie interpretacje przepisów inspektorów ITD, co pozwoli uchronić Twoją firmę przed wysokimi karami.

KONTROLE ITD I PIP?

Wysokość kary zależy od tego, jak inspektor zliczy okresy jazdy i odpoczynków. Jak oni to robią? My wiemy. Jeśli też chcesz to wiedzieć, zajrzyj do naszego magazynu, w którym krok po kroku rozrysowaliśmy schematy naliczania kar.

DOKUMENTACJA

Dokumentacja związana z czasem pracy kierowców i transportowa może być gwoździem do trumny każdej firmy prowadzącej przewozy. Jeśli jest w niej pełno błędów, i kierowca, i jego pracodawca pogrążą się w ogromnych karach. Nasi eksperci podpowiadają, na co uważać, żeby nie podłożyć się inspektorowi, jak poprawić błędy w dokumentach i jak rozmawiać z inspektorem, żeby, gdy już zdarzy się błąd, zapłacić mniej.

SPRAWY KADROWE

Bądźmy szczerzy – sprawy kadrowe związane z kierowcami mogą zajmować mnóstwo czasu, ale można je też załatwić szybko i sprawnie, a potem mieć czas na inne rzeczy. Tylko trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie w sprawach kadrowych kierowców i podzielą się z Tobą całą swoją wiedzą. Dzięki ich radom na pewno ogarniesz te obowiązki błyskawicznie.

To bezpieczna oferta, która nie kryje w sobie żadnych pułapek. Otrzymujesz zapoznawczy numer, wykorzystujesz zawarte w nim porady ekspertów i na spokojnie decydujesz, czy chcesz otrzymywać kolejne, już płatne numery. Masz na decyzję 14 dni. Zamówiony, zapoznawczy numer jest Twój, niezależnie od dalszych decyzji. Nie musisz nawet niczego odsyłać.

Jeśli w ciągu 14 dni uznasz, że magazyn pomaga Ci w codziennej pracy, nic nie musisz robić. Zadbamy, by kolejne płatne numery dotarły do Ciebie na czas. Jeśli nie - po prostu powiadomisz nas przez telefon, faks czy e-mail o rezygnacji z dalszej prenumeraty. Bez żadnych pytań, natychmiast ją anulujemy.

Dodatkowo otrzymasz monotematyczne numery specjalne. Znajdziesz w nim zbiór artykułów o zagadnieniu, które jest w danej chwili na ustach wszystkich osób w branży transportowej. Cena i objętość numeru specjalnego - identyczna jak zwykłego. Z prenumeraty będziesz mógł zrezygnować przed zakończeniem okresu rozliczeniowego. Prenumerata jest odnawiana automatycznie.

Możesz bezpłatnie testować nasz produkt przez 14 dni.

Jeśli chcesz zrezygnować z dalszej, już płatnej, prenumeraty poinformuj o tym w ciągu tych 14 dni nasze Centrum Obsługi Klienta - tel. 22 518 29 29, email: [email protected]

Jeśli chcesz, aby nasz produkt był dalej do Ciebie przysyłany nie musisz nas o tym informować.

Oferta po zakończeniu bezpłatnego testu:

Cena każdego wydania w prenumeracie to 39,90 zł netto (41,90 zł brutto)

Koszty wysyłki jednego numeru zwykłego to 9,90 zł netto (10,40 zł brutto).

Faktura prenumeraty obejmuje 9 wydań (7 numerów zwykłych + 2 numery specjalne).

Wypełnij i wyślij formularz i pobierz e-book „Odpoczynki kierowców – jak je planować i rozliczać”, który otrzymasz w prezencie w podziękowaniu za złożone zmówienie.

Prezenty! Po opłaceniu I faktury otrzymasz książkę „Czas pracy kierowców”, a po opłacaniu II faktury płytę CD „Dokumentacja w transporcie od A do Z”.

Rekomendacje naszych Czytelników:


Jestem kilkuletnim czytelnikiem magazynu ,,Kierowca w firmie” i jestem bardzo zadowolona. Każdego miesiąca ukazuje się coś nowego, co warto przeczytać . A możliwość bezpośredniego zadawania pytań ekspertom jest jak najbardziej przydatna . Sama poświęciłam wiele czasu i trudu, aby znaleźć konkretne i prawidłowe rozwiązanie na temat rozliczania kierowców , wreszcie postanowiłam spróbować i bezpośrednio do eksperta zadać e-mailowo pytanie. Bardzo szybko dostałam na nie precyzyjną odpowiedź. Jak najbardziej polecam .


Barbara, specjalista ds. kadr i płac


Jestem czytelnikiem magazynu „Kierowca w Firmie”, które od ponad 2 lat prenumeruję. Zawarte w nim zagadnienia są bardzo pomocne przy prowadzeniu przewozów w przedsiębiorstwie przez osoby zarządzające transportem. Z uwagi na fakt, że pracuję w firmie komunalnej, zajmującej się odbiorem oraz transportem różnych odpadów, oczywiście chciałbym, aby ta tematyka była omawiana w nieco szerszym zakresie. Inne omawiane tematy oceniam jako bardzo dobre i wyczerpujące.


Dariusz Mazur, kierownik Działu Transportu i Logistyki


Moim skromnym zdaniem każdy, kto zajmuje się transportem, powinien zamówić prenumeratę czasopisma „Kierowca w firmie”, nie ma w nim zbędnych sponsorowanych artykułów, których wartość merytoryczna jest bardzo niska. Każdy, kto prowadzi firmę, wie, że najcenniejszy jest czas, a w tym miesięczniku jest: krótko, zwięźle i na temat. Polecam!


Krzysztof Wądołek, właściciel firmy transportowej SpeedMaster